fbpx

City Clinics on uuenenud CityDental Hambakliinik ENG

Meie hambakliinikus kohtuvad oma ala spetsialistid, usaldusväärne raviteenus ning parim võimalik atmosfäär, mis on loodud eesmärgiga hoida sinu tervist ja aidata luua veelgi kaunim naeratus.
HAMBARAVI KÕRGTASE

Püsiv väärtus

Kõikides City kliinikutes töötavad oma ala spetsialistid ning andekad ja ambitsioonikad noored arstid. Meie igapäevatöö hõlbustamiseks kasutame kaasaegseimat hambaravitehnikat koos parimate materjalidega. Erilist tähelepanu pöörame pidevale erialasele arengule ja täiendkoolitustele nii Eestis kui ka välismaal. 

Kuldne kolmnurk

City kliinikud moodustavad ainulaadse Eestit läbiva kolmnurga, tuues personaliseeritud hambaravi rohkemate inimesteni. Asudes Tallinna, Tartu ja Kuressaare südames, panustame igal aastal tuhandete inimeste tervishoidu.

Kordumatu kunst

Meie siiras eesmärk on säilitada sinu välist isikupära viisil, mis peegeldaks sinu sisemist kõrgeimat rahulolu.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Esmaabi

Vältimatu abi ja esmaabi vastuvõtt on olukord, mil sul on tekkinud kiiret lahendust vajav probleem – üldjuhul näopiirkonna paistetus, trauma suuõõne piirkonnas või hambavalu. Esmaabi vastuvõtud on igal tööpäeval vabade visiidiaegade olemasolul. Meie abivalmid administraatorid nõustavad teid selles osas kõige kiiremini telefoni teel. Visiidile tulles tuvastab arst tekkinud probleemi põhjuse, teeb esmased ravitoimingud valu leevendamiseks või põletiku likvideerimiseks.

Tarkusehambad

Tarkusehambad ja nendega seotud probleemid vajavad oma anatoomilise asendi tõttu tõsist suhtumist ja kindlasti on raskematel juhtudel soovitatav pöörduda konsultatsiooniks näo- ja lõualuukirurgi poole. Konsultatsioonile pöördumiseks on vajalik saatekiri hambaarstilt või perearstilt. 

Hamba operatiivseks eemaldamiseks on vaja eraldi operatsiooniaega – kirurgi esmasel visiidil toimub üldjuhul ainult patsiendi konsultatsioon, vaatlus ja ortopantomogrammi hindamine. Seejärel saab määrata sobiliku operatsiooniaja.
SINU SUPERVÕIME

Ennetus

Lisaks korralikule hammaste puhastamisele ja tervislikule toitumisele on tervete hammaste eelduseks ka regulaarne hambaarsti külastamine. Enamus meie ajast kulub hambahaiguste poolt põhjustatud tagajärgede likvideerimisele – olgu selleks siis hambakaariese ravi, juureravi, igemehaiguste ravi, lagunenud või näiteks eemaldatud hammaste asendamine proteesidega. Piisava teadlikkuse ja hoolega saad sina ise kõiki neid loetletud probleeme edukalt vältida. 

PATSIENTIDE TAGASISIDE
Poleks arvanud, et saan tarkusehamba eemaldamise kohta kirjutada tagasisidet, kui meeldivast protseduurist Kel vaja samuti tarkusehammast eemaldada, siis dr. Tauri Narits teeb seda väga professionaalselt ja valutult! Samuti hambaravile lähen sinna rõõmuga!
KRISTEL ROHUSALU
Tartu
Väga sõbralik õhkkond. Hambaid parandatakse valutult ja kindlasti tulen veelkord.
KERLI KAUR
Tartu